قهوه ای تهران میلیون اخبار اقتصادی و بازرگانی

قهوه ای: تهران میلیون اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار اجتماعی بارش باران در استان‌های غربی ، آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا ابری است

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی با اشاره به نزدیک شدن یک سامانه بارشی به اکثر مناطق نیمه غربی کشور تا ظهر امروز گفت: بارش پراکنده برف و باران از شم

بارش باران در استان‌های غربی ، آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا ابری است

آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا ابری است/ بارش باران در استان های غربی

عبارات مهم : آسمان

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی با اشاره به نزدیک شدن یک سامانه بارشی به اکثر مناطق نیمه غربی کشور تا ظهر امروز گفت: بارش پراکنده برف و باران از شمال غرب و بارش باران از جنوب غرب شروع شده است و تا آخر این روز اکثر مناطق نیمه غربی بارش باران و در مناطق سردسیر و ارتفاعات بارش برف رخ می دهد.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، به اعلام آینده نگری جَوی در سه روز آینده پرداخت و گفت: بر اساس آخرین تصویرهای ماهواره و نقشه های هواشناسی با نزدیک شدن یک سامانه بارشی در اکثر مناطق نیمه غربی کشور تا ظهر امروز (جمعه) زیاد کردن ابر آینده نگری می شود.

بارش باران در استان‌های غربی ، آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا ابری است

وی افزود: بارش پراکنده برف و باران از شمال غرب و بارش باران از جنوب غرب شروع شده است و تا آخر این روز اکثر مناطق نیمه غربی بارش باران و در مناطق سردسیر و ارتفاعات بارش برف رخ می دهد.

وظیفه با بیان اینکه در این روز به باعث جریانات شمالی در استان های گیلان، مازندران و گلستان زیاد کردن ابر و بارش باران، وزش باد، کم کردن دما و در ارتفاعات البرز و مناطق سردسیر بارش برف آینده نگری می شود. اظهار کرد: در روز جمعه با حرکت این سامانه به سمت شرق، بارش نواحی مرکزی کشور را در بر می گیرد.

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی با اشاره به نزدیک شدن یک سامانه بارشی به اکثر مناطق نیمه غربی کشور تا ظهر امروز گفت: بارش پراکنده برف و باران از شم

وی افزود: از بعد از ظهر شنبه بارش در نیمه غربی آخر یافته و علاوه بر نواحی مرکزی به تدریج جهت شمال شرق، شرق و تا حدودی جنوب کشور نیز بارش و احتمال رعد و برق آینده نگری می شود.

به گفته مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی، روز یکشنبه نیز تمرکز بارش ها در نیمه شرقی کشور بوده و گاهی با وزش باد شدید همراه است.

وی ادامه داد: در اوایل روز شنبه نواحی غربی دریای خزر مواج خواهد بود و تا آخر روز سراسر دریا مواج و طوفانی می شود. همچنین جهت غرب خلیج فارس از جمعه تا اواسط روز شنبه زیاد کردن ابر، وزش باد شدید، رگبار و رعد و برق آینده نگری می شود. همچنین در روزهای جمعه و شنبه احتمال وقوع گرد و خاک در استان خوزستان وجود دارد.

بارش باران در استان‌های غربی ، آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا ابری است

وظیفه در آخر اوضاع آب و هوای پایتخت را نیز اعلام کرد و گفت: پایتخت کشور عزیزمان ایران در روز جمعه قسمتی ابری و گاهی با وزش باد در بعد از ظهر و رگبار و زیاد کردن باد همراه هست. کمترین میزان دما در این روز 10 درجه و بیشترین میزان 23 درجه سانتی گراد آینده نگری می شود. همچنین آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران در روز شنبه ابری، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد و اوایل شب با کم کردن ابر و گاهی وزش باد شدید همراه هست. کمترین میزان دما 11 و بیشترین میزان دما فردا 16 درجه هست. در روز یکشنبه نیز آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران صاف تا قسمتی ابری و گاهی با وزش باد همراه خواهد بود. کمترین میزان دما پنج درجه و بیشترین میزان آن 18 درجه سانتیگراد آینده نگری می شود.

واژه های کلیدی: آسمان | ایران | باران | همراه | بارش باران | هوای پایتخت | مناطق سردسیر | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs