قهوه ای تهران میلیون اخبار اقتصادی و بازرگانی

قهوه ای: تهران میلیون اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری این فیلم‌ها کی اکران می‌شوند؟ ، تاکید دوباره بر برطرف توقیف چند فیلم

اسامی چند فیلم برطرف توقیف شده است که مدتی قبل هم از مسئله نداشتن آن‌ها جهت اکران عمومی صحبت شده است بود، در حالی دوباره اعلام شده است که چندی پیش هم این خبر اع

این فیلم‌ها کی اکران می‌شوند؟ ، تاکید دوباره بر برطرف توقیف چند فیلم

تاکید دوباره بر برطرف توقیف چند فیلم/ این فیلم ها کی اکران می شوند؟

عبارات مهم : نمایش

اسامی چند فیلم برطرف توقیف شده است که مدتی قبل هم از مسئله نداشتن آن ها جهت اکران عمومی صحبت شده است بود، در حالی دوباره اعلام شده است که چندی پیش هم این خبر اعلام شده است بود.

به گزارش ایسنا، معاون ارزشیابی و نظارت شرکت سینمایی چندی قبل در گفت وگویی با ایسنا اعلام کرده بود: سه فیلم «عصبانی نیستم»، «خانه پدری» و «آشغال های دوست داشتنی» از نظر شورای پروانه نمایش شرکت سینمایی و همچنین خود من توانایی نمایش دارند و بعضی فیلم های دیگر از جمله «خانه دختر» هم با فیلمبرداری دوباره یک سکانس قابل اکران است.

این فیلم‌ها کی اکران می‌شوند؟ ، تاکید دوباره بر برطرف توقیف چند فیلم

او همچنین از حل مسئله فیلم «پارادایس» علی عطشانی جهت اکران هم خبر داده بود. البته این فیلم ها که گفته شده است با انجام اصلاحات آماده اکران می شوند، در شرایطی عنوان شده است که کیانوش عیاری بارها تاکید کرده است که حاضر به از بین بردن صحنه ای از فیلم «خانه پدری» نیست.

پیگیری اوضاع اکران و برطرف توقیف تعدادی از فیلم های سینمایی مجوزدار و بدون مجوز در دوران وزیر پیشین فرهنگ (رضا صالحی امیری) و معاون ارزشیابی و نظارت پیشین شرکت سینمایی (حبیب ایل بیگی) شروع شده است بود و صالحی امیری در آخرین روز وزارت خود هم تاکید کرده بود که کمیته برطرف توقیف فیلم های سینمایی به زودی بیانیه ای صادر می کند و نتیجه کار خود را اعلام خواهد کرد؛ ولی این بیانیه هیچ گاه صادر نشد و مدیران تازه شرکت سینمایی ترجیح دادند روند کار خود را به طورعادی پیش بگیرند که در تازه ترین خبر اسامی فیلم هایی که مشکلی جهت اکران ندارند دوباره اعلام شده است است.

اسامی چند فیلم برطرف توقیف شده است که مدتی قبل هم از مسئله نداشتن آن‌ها جهت اکران عمومی صحبت شده است بود، در حالی دوباره اعلام شده است که چندی پیش هم این خبر اع

با این حال پیگیری خبرنگار ایسنا از بعضی سازندگان این فیلم ها حاکی از این است که اطلاعی از وقت پخش فیلم خود ندارند و نیز اطلاع رسمی به آن ها داده نشده است و البته بعضی تماس های خبرنگار ایسنا با سازندگان بعضی از این فیلم ها هم بی نتیجه مانده است.

ابراهیم داروغه زاده پیش از این گفته بود:مشکل فیلم «خانه دختر» حل شده است و حتی سکانسی قرار شده است کامل فیلمبرداری شود. مسئله فیلم «پارادایس» هم حل شده است هست. مسئله «خانه پدری» در کمیته حل شده است و چون به آنجا رسیدیم که طبق خواست فیلمساز امکان عوض کردن در فیلم نیست ما گزارش را به شورا می دهیم تا آن ها تصمیم بگیرند. در واقع می توانم بگویم مسئله زیاد فیلم ها در این کمیته حل شده است است.

او راجع به فیلم های رضا کاهانی هم گفته بود: از ایشان فقط یک فیلم در کمیته است و «وقت داریم حالا» اصلا به ما نرسیده هست. هرچند فیلم دیگر هم (ارادتمند، بهاره، تینا، نازنین) در شورای پروانه نمایش و شورای عالی نمایش رد شده است است.

این فیلم‌ها کی اکران می‌شوند؟ ، تاکید دوباره بر برطرف توقیف چند فیلم

واژه های کلیدی: نمایش | سینمایی | اکران عمومی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs