قهوه ای تهران میلیون اخبار اقتصادی و بازرگانی

قهوه ای: تهران میلیون اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات چراغ سبز تیام جهت تمدید،جباروف فعلا توافق نکرد ، آخرین اوضاع 2 بازیکن خارجی با استقلال

به گزارش فارس، امیر حسین فتحی سرپرست تازه کلوب استقلال جهت مذاکره با مامه بابا تیام و سرور جباروف راهی کشور ترکیه شد و مذاکراتی با نمایندگان این دو بازیکن داش

چراغ سبز تیام جهت تمدید،جباروف فعلا توافق نکرد ، آخرین اوضاع 2 بازیکن خارجی با استقلال

آخرین اوضاع 2 بازیکن خارجی با استقلال/چراغ سبز تیام جهت تمدید،جباروف فعلا توافق نکرد

عبارات مهم : ترکیه

دو بازیکن تیم استقلال جهت تمدید قرارداد با این کلوب شرایط متفاوتی دارند..

به گزارش فارس، امیر حسین فتحی سرپرست تازه کلوب استقلال جهت مذاکره با مامه بابا تیام و سرور جباروف راهی کشور ترکیه شد و مذاکراتی با نمایندگان این دو بازیکن داشت. تیام در مذاکرات خود با کلوب استقلال اعلام کرد که در صورت دریافت پیش پرداخت قراردادش با این کلوب را امضا خواهد کرد البته وی آپشن هایی را در نظر گرفته که تا اینجا مورد قبول کلوب استقلال قرار گرفته هست. مهاجم سنگالی هم از ترکیه راهی کشورش شده است تا در صورت واریز پول به حسابش در پایتخت کشور عزیزمان ایران حضور پیدا کند.

از طرفی سرور جباروف هافبک ازبک استقلال علاوه بر طلب 130 هزار دلاری خواستار رقمی است که کلوب با آن موافق نیست. امیر حسین فتحی سرپرست تیم استقلال رقمی را جهت تمدید قرارداد این بازیکن در نظر گرفته که حدود 400 هزار دلار است ولی جباروف روی قرارداد 3 ساله و همچنین رقمی حدود 500 هزار دلار با مسئولان استقلال صحبت کرده است.

این اتفاق در حالی رخ داده که مسئولان کلوب استقلال به جباروف پیشنهاد کرده اند طی این چند روز نظر نهایی خود را به مسئولان این کلوب اطلاع بدهد.

تیم فوتبال استقلال ساعت 9 صبح فردا ترکیه را به مقصد پایتخت کشور عزیزمان ایران ترک خواهد کرد.

چراغ سبز تیام جهت تمدید،جباروف فعلا توافق نکرد ، آخرین اوضاع 2 بازیکن خارجی با استقلال

واژه های کلیدی: ترکیه | خارجی | بازیکن | استقلال | قرارداد | مسئولان | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs